V Międzywojewódzki Turniej Karate
Tradycyjnego Fudokan
z okazji dnia dziecka
Jastrowie 03.06.2006r.
Chłopcy
1. Tomasz Sieczko - Świdwin 1. Tomasz Sieczko - Świdwin
2.Robert Korzeń - Świdwin 2.Robert Korzeń - Świdwin
3.Szymon Brodowicz - Świdwin 3.Szymon Brodowicz - Świdwin
4.Jakub Olejniczak - Jastrowie 4.Jakub Olejniczak - Jastrowie
Dziewczęta
1.Adrianna Setnik -Świdwin 1.Katarzyna Gieracz -Ciosaniec
2.Katarzyna Gieracz -Ciosaniec 2.Adrianna Setnik -Świdwin
3.Sara Ciężka - Krajenka 3.Sara Ciężka - Krajenka
4.Oliwia Ławecka - Krajenka 4.Anna Dobrowolska - Świdwin
Chłopcy
1.Jonasz Markowski - Ciosaniec 1. Krzysztof Cybulski - Jastrowie
2.Krzysztof Cybulski - Jastrowie 2.Maciej Ejankowski - Świdwin
3.Kamil Szczerba - Świdwin 3. Robert Niedziałek - Świdwin
4.Robert Niedziałek - Świdwin 4. Kamil Szczerba - Świdwin
Dziewczęta
1. Paulina Bielawska - Jastrowie 1. Paulina Niezgoda -Rusinowo
2. Anna Skwarek - Lekowo 2.Krystyna Król - Krajenka
3. Paulina Niezgoda -Rusinowo 3. Paulina Bielawska-Jastrowie
4.Katarzyna Jarosiewicz - Jastrowie 4. Anna Skwarek -Lekowo
1. Dawid Chmura -Jastrowie 1. Kacper Misior -Rusinowo
2. Kacper Misior -Rusinowo 2. Dawid Chmura -Jastrowie
3. Paweł Błaszczyk -Ciosaniec 3. Paweł Błaszczyk -Ciosaniec
4.Przemek Rogowski - Jastrowie 4.Przemek Rogowski - Jastrowie
1.Marta Gallus - Krajenka . Mariusz Ławecki - Krajenka
2.Mariusz Ławecki - Krajenka 2. Krzysztof Bielas - Krajenka
3 Krzysztof Bielas - Krajenka 3. Aurelia Urbańska - Krajenka
4.Aurelia Urbańska - Krajenka 4. Marta Gallus - Krajenka
Kata Drużynowe
1. Dawid Chmura -Jastrowie
1.Przemek Rogowski - Jastrowie
1.Katarzyna Jaroszewicz - Jastrowie
2. Kacper Misior -Rusinowo
2. Paulina Niezgoda -Rusinowo
2. Anna Skwarek -Lekowo
3. Tomasz Sieczko - Świdwin
3.Kamil Szczerba - Świdwin
3.Damian
Setnik -Świdwin
4.Krystyna Król - Krajenka
4.Oliwia Ławecka - Krajenka
4.Sara Ciężka - Krajenka
Enbu
1. Dawid Chmura -Jastrowie
1. Paweł Błaszczyk -Jastrowie
2.Krzysztof Cybulski - Jastrowie
2.Przemek Rogowski - Jastrowie
3.Mariusz Ławecki - Krajenka
3 Krzysztof Bielas - Krajenka
4. Marek Leszczyński - Jastrowie
4. Arkadiusz Rogowski - Jastrowie
W zawodach startowało 42 zawodników z 5 klubów.