I Klubowy Turniej Karate Dzieci o Puchar Burmistrza Barwic
Barwice 21.04.2012r.

strona g堯wna

wstecz

Finali軼i I Klubowego Turnieju Karate Dzieci i M這dzie篡 o Puchar Burmistrza Barwic - Barwice 21.04.2012r.

KATA
1. Jakub Lemieszek - MUKK Lekowo
2. Hubert Koz這wski - Bushido 安idwin
3. Marcel Miller - Satori Jastrowie
4. Wiktor Olszak - Bushido 安idwin
5. Alan 安i徠kowski - OKiT Barwice
KUMITE
1. Jakub Lemieszek - MUKK Lekowo
2. Hubert Koz這wski - Bushido 安idwin
3. Marcel Miller - Satori Jastrowie
4. Alan 安i徠kowski - OKiT Barwice
5. Wiktor Olszak - Bushido 安idwin

KATA
1. Maria Ziele - Satori Jastrowie
2. Joanna Kr鏊 - Satori Jastrowie
3. Wiktoria Ku鄉ierek - Satori Jastrowie
4. Aleksandra Rakoczy - Bushido 安idwin
KUMITE
1. Maria Ziele - Satori Jastrowie
2. Wiktoria Ku鄉ierek - Satori Jastrowie
3. Joanna Kr鏊 - Satori Jastrowie
4. Aleksandra Rakoczy - Bushido 安idwin

KATA
1. Joanna Jag豉 - Satori Jastrowie
2. Kamila Wojewoda - Bushido 安idwin
3. Ma貪orzata Gasparowicz - MUKK Lekowo
4. Anna Sad這 - MUKK Lekowo
KUMITE
1. Kamila Wojewoda - Bushido 安idwin
2. Ma貪orzata Gasparowicz - MUKK Lekowo
3. Joanna Jag豉 - Satori Jastrowie
4. Anna Sad這 - MUKK Lekowo

KATA
1. Ilona Lis - MUKK Lekowo
2. Klaudia Wardza豉 - MUKK Lekowo
3. Kamila Dzier瘸k - MUKK Lekowo
4. Aleksandra Po這win - MUKK Lekowo
KUMITE
1. Kamila Dzier瘸k - MUKK Lekowo
2. Ilona Lis - MUKK Lekowo
3. Klaudia Wardza豉 - MUKK Lekowo
4. Aleksandra Po這win - MUKK Lekowo

KATA
1. Joanna Koczenasz - Satori Jastrowie
2. Urszula Warianka - MUKK Lekowo
3. Agata Bo瞠k - MUKK Lekowo
4. Agata Szwedun - MUKK Lekowo
KUMITE
1. Joanna Koczenasz - Satori Jastrowie
2. Urszula Warianka - MUKK Lekowo
3. Agata Bo瞠k - MUKK Lekowo
4. Agata Szwedun - MUKK Lekowo

KATA
1. Aleksandra R騜nowska - OKiT Barwice
2. Magdalena Opieka - SK S豉woborze
3. Klaudia Bajer - SK S豉woborze
KUMITE
1. Aleksandra R騜nowska - OKiT Barwice
2. Klaudia Bajer - SK S豉woborze
3. Magdalena Opieka - SK S豉woborze

KATA
1. Mi這sz Gabry - Satori Jastrowie
2. Piotr Gogo豉 - Satori Jastrowie
3. Oskar Ryczaj - Satori Jastrowie
4. Maksymilian Zi馧kowski - Satori Jastrowie
4. Filip Sikora OKiT Barwice
KUMITE
1. Piotr Gogo豉 - Satori Jastrowie
2. Maksymilian Zi馧kowski - Satori Jastrowie
3. Oskar Ryczaj - Satori Jastrowie
4. Mi這sz Gabry - Satori Jastrowie
4. Filip Sikora OKiT Barwice

KATA
1. Krystian Kantyka - Bushido 安idwin
2. Stanis豉w Wasilewski - Bushido 安idwin
3. Pawe Prochera - Bushido 安idwin
4. Rados豉w Koz這wski - Bushido 安idwin
KUMITE
1. Stanis豉w Wasilewski - Bushido 安idwin
2. Krystian Kantyka - Bushido 安idwin
3. Pawe Prochera - Bushido 安idwin
4. Rados豉w Koz這wski - Bushido 安idwin

KATA
1. Norbert Bie鎥owski - OKiT Barwice
2. Daniel Suprum - OKiT Barwice
3. Hubert Szo這ch - OKiT Barwice
4. Jakub Rykaczewski - Bushido 安idwin
KUMITE
1. Hubert Szo這ch - OKiT Barwice
2. Norbert Bie鎥owski - OKiT Barwice
3. Daniel Suprum - OKiT Barwice
4. Jakub Rykaczewski - Bushido 安idwin

KATA
1. Jakub Socha - Bushido 安idwin
2. Grzegorz Ro積owski - OKiT Barwice
3. Bartosz Trojgo - Bushido 安idwin
KUMITE
1. Jakub Socha - Bushido 安idwin
2. Grzegorz Ro積owski - OKiT Barwice
3. Bartosz Trojgo - Bushido 安idwin

KATA
1. Bart這miej Wasilewski - Bushido 安idwin
2. Damian Michaliszyn - OKiT Barwice
3. ㄆkasz Jag豉 - Satori Jastrowie
4. Mateusz Kubi - MUKK Lekowo
5. Pawe Fr帷zak - MUKK Lekowo
KUMITE
1. ㄆkasz Jag豉 - Satori Jastrowie
2. Bart這miej Wasilewski - Bushido 安idwin
3. Pawe Fr帷zak - MUKK Lekowo
4. Mateusz Kubi - MUKK Lekowo
5. Damian Michaliszyn - OKiT Barwice

KATA
1. Rafa Goszczy雟ki - Bushido 安idwin
2. Jakub Terlecki - Bushido 安idwin
3. Konrad Firsiof - Bushido 安idwin
4. Kacper Pa - Bushido 安idwin
KUMITE
1. Jakub Terlecki - Bushido 安idwin
2. Konrad Firsiof - Bushido 安idwin
3. Kacper Pa - Bushido 安idwin
4. Rafa Goszczy雟ki - Bushido 安idwin

KATA
1. Micha Mi瘯czy雟ki - Bushido 安idwin
2. Kacper Jakubowski - Bushido 安idwin
3. Jakub Paszkowski - OKiT Barwice
4. Jakub Majkowski - Bushido 安idwin
5. Micha Gogo豉 - Satori Jastrowie
KUMITE
1. Micha Mi瘯czy雟ki - Bushido 安idwin
2. Kacper Jakubowski - Bushido 安idwin
3. Jakub Paszkowski - OKiT Barwice
4. Jakub Majkowski - Bushido 安idwin
5. Micha Gogo豉 - Satori Jastrowie

KATA DRU玆NOWE
1. OKiT Barwice: Norbert Bie鎥owski, Hubert Szo這ch, Daniel Suprum
2. Bushido KU 安idwin: Jakub Terlecki, Kacper Pa, Rafa Goszczy雟ki
3. Satori Jastrowie: Maksymilian Zi馧kowski, Joanna Koczenasz, Wiktoria Ku鄉ierek
4. OKiT Barwice: Aleksandra R騜nowska, Grzegorz Ro積owski, Jakub Paszkowski

ENBU
1. OKiT Barwice: Norbert Bie鎥owski, Jakub Paszkowski
2. OKiT Barwice: Hubert Szo這ch, Daniel Suprum
3. Bushido KU 安idwin: Jakub Rykaczewski, Micha Mi瘯czy雟ki
4. Bushido KU 安idwin: Jakub Majkowski, Bartosz Trojgo
5. Bushido KU 安idwin : Jakub Terlecki, Kacper Pa

KLASYFIKACJA MEDALOWA KLUB紟
1 miejsce - 10 medali z這tych - Bushido Koryu Uchinadi 安idwin - zdobywa Puchar Burmistrza Barwic!
2 miejsce - 9 medali z這tych - O鈔odek Kultury i Turystyki w Barwicach
3 miejsce - 8 medali z這tych - Satori Jastrowie
4 miejsce - 4 medale z這te - Mi璠zyszkolny Uczniowski Klub Karate Lekowo
5 miejsce - 2 medale srebrne - Sekcja Karate S豉woborze

Startuj帷ych zawodnik闚: 54
Startuj帷e kluby:
1. Stowarzyszenie Satori Jastrowie
2. Sekcja Karate S豉woborze
3. Mi璠zyszkolny Uczniowski Klub Karate Lekowo
4. Bushido Koryu Uchinadi 安idwin
5. O鈔odek Kultury i Turystyki w Barwicach

Komisja S璠ziowska:
1. Marek Knut 3 dan
2. Piotr Marsza貫k 1 dan
3. S豉womir Stempak
4. Katarzyna Kotula
5. Arkadiusz Kr鏊
6. Dariusz B彗owski